NASZE DOMOWE PIELESZE

DOM powinien być naszą ostoją.

Gdziekolwiek jesteśmy, zawsze chcemy do niego wracać. To nasze miejsce na ziemi. Wpuszczamy do niego tylko najbliższe nam osoby, które budują z nami wspomnienia. Dbamy o jakość naszych relacji z innymi ludźmi. Uważamy, że podobnie powinniśmy dbać o jakość rzeczy, którymi się otaczamy.

Zdarza się, że ulegamy chwilom słabości i nasze domy stają się składzikiem pięknych, choć zazwyczaj nietrwałych dekoracji.. A tak naprawdę, jeśli przedmioty będą budować nasze wspomnienia, to będą to tylko te trwałe, które zostaną z nami na długie lata. Na pewno znasz taki babciny kredens, który stał w kuchni odkąd sięgasz pamięcią i stoi tam nadal! A ulubiony koc, który dalej wyciągasz z szafy rodziców kiedy zostajesz na dłużej? Biblioteczka w salonie dziadka, a na niej książki i albumy, które przeglądasz za każdym razem z takim samym zaciekawieniem.Ta duma, kiedy możesz przekazać pociechom swoją zabawkę z dzieciństwa.

Takich wspomnień nie budją przedmioty i osoby, które są z nami tylko na chwilę. W myśl tej idei, przywiązujemy szczególną wagę do jakości i trwałości naszych produktów. Tak aby zostały z Tobą na dłużej.

Nasze Domowe Pielesze narodziły się w sercu domu.. W kuchni. I do dzisiaj jest to nasze centrum dowodzenia pomysłami.

Gościnnie zapraszamy Cię do świata Naszych Domowych Pieleszy. <3